SATIŞ VE DAĞITIM

KAPALI

DEPOLAMA

ALANI

4.500 M2

SUNDURMA ALTI

DEPOLAMA

ALANI

1.500 M2

AÇIK

DEPOLAMA

ALANI

5.000 M2

MERPAŞ A.Ş. MERSİN BULUKLU’DA BULUNAN SATIŞ VE DAĞITIM MERKEZİNDEN

EFES PİLSEN ÜRÜNLERİNİN MERSİN MERKEZ VE TARSUS’TA PAZARLAMA, SATIŞ VE DAĞITIMINI,

COCA-COLA ÜRÜNLERİNİN MERSİN MERKEZDE SATIŞ VE DAĞITIMINI,

MEY-DIAGEO ÜRÜNLERİNİN İSE TÜM MERSİN İLİNDE PAZARLAMA, SATIŞ VE DAĞITIMINI GERÇEKLEŞTİRMEKTEDİR.

Müşteri ilişkilerini yürüten, markalarımızı satış noktalarında temsil eden, sipariş alımında görevli çalışanlarımızın %90’ı meslek yüksek okulu veya üniversite mezunu. Tüm sipariş alımları, tahsilat kayıtları, demirbaş tespitleri ve pazar anketleri, kullandığımız satış yazılımları ile canlı olarak iletişim halinde olan el terminalleri ile gerçekleştiriliyor.
Dağıtım filomuzun ortalama yaşı yedi ve bu yaş ortalaması ile 1980 yılından beri faaliyette olmamıza rağmen sektördeki genç filolardan birine sahibiz.
Depolamada back-to-back ve drive-in raf sistemleri kullanmaktayız.

ÜRETİM

ÜRETİM VE

DEPOLAMA ALANI

3.500 M2

TÜRKİYE GENELİNDE

3 SATIŞ OFİSİ

7 BAYİ

YURT DIŞINDA

6 ÜLKEYE İHRACAT

1997 YILINDA DARICA, KOCAELİ’NDE BAŞLAYAN ÜRETİM FAALİYETLERİMİZE BUGÜN MERSİN’DE KENDİ MÜLKÜMÜZ  OLAN FABRİKAMIZDA DEVAM ETMEKTEYİZ.

ADIMIZA TESCİLLİ OLAN VEGA ABRASİV MARKASI ALTINDA DOĞAL TAŞ VE SERAMİK SEKTÖRLERİNİN İHTİYAÇLARINI KARŞILAMAYA YÖNELİK AŞINDIRICI VE CİLALAR ÜRETİYORUZ. ÜRÜN KALİTEMİZLE, YURT GENELİNDEKİ YAYGIN BAYİ VE TEKNİK DESTEK AĞIMIZLA SEKTÖRÜMÜZDEKİ EN BÜYÜK OYUNCULARDAN BİRİYİZ.

AYRICA 2005 YILINDAN BERİ YİNE MERMER ÜRETİCİLERİNİN İŞLEDİKLERİ MERMER FAYANS VE PLAKALARI GÜÇLENDİRMEKTE KULLANDIĞI EPOKSİ REÇİNESİ KONUSUNDA DA FAALİYET GÖSTERMEKTEYİZ. BU KONUDA DÜNYADA EN İDDİALI ÜRETİCİLERDEN BİRİ OLAN İTALYAN DOCTOR RESIN & CHEMICALS SRL (DRC) FİRMASININ TÜRKİYE TEK TEMSİLCİLİĞİNİ YAPMAKTAYIZ.

VEGA ABRASİV VE DRC ÜRÜNLERİ HAKKINDA DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN www.vegaabrasiv.com ADRESİNİ ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ.